Královská cesta 147, 280 02 Kolín 4
Tel.: 321 723 380, 605 700 420
Fax: 321 729 747
E-mail: info@everlast.cz, objednavky@everlast.cz
Zelená linka: 800 100 075
Zobrazit sídlo firmyProvozní doba:
Po – Pá
7.00 – 15.00
Vzorkovna Praha 8, Nad Okrouhlíkem 17
605 700 420, praha@everlast.cz
Pobočka Praha 6:
605 700 429, marek.laznovsky@everlast.cz

Provozní doba:
Út a Čt
9.00
16.00
jiné dny dle dohody

Žaluzie

E-design žaluzie pro plastová okna (s řetízkovým mechanismem)Žaluzie E-design jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně euro oken. Jde o žaluzie u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design. Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie.

Interiérové žaluzie (ovládací tyčka a provázek)Tento typ žaluzie je stále oblíbeným prvkem interiérů, který je možné umístit téměř na všechny typy oken. Jeho nízká cena ho předurčuje k použití zejména jako osvědčeného a levného způsobu stínění. Uchycení žaluzie lze provést buď do okenního rámu nebo do stropu za pomocí univerzálních sponek. Žaluzii lze opatřit vodícími lanky (vedení), které zabezpečí napnutí žaluzie v každém okamžiku.
Meziskelní žaluzie (ovládací tyčka a provázek)
Meziskelní žaluzie je konstrukčně odlišná od interiérové typem vyvedení ovládací tyčky z horního profilu. U této žaluzie je ovládací tyčka vyvedena z boku společně s ovládacím provázkem.Umístění těchto žaluzií je vhodné zejména pro špaletová okna, kdy se ukotví na vnější stranu vnitřního křídla. Dosáhne se tím dokonalého zastínění, přičemž žaluzie v interiéru nepřekáží.


Vertikální (látkové) žaluzie

Látkové vertikální žaluzie mají z hlediska využití veliký potenciál. Počínaje kancelářemi, přes konferenční prostory, vstupní haly až po obývací pokoje, kuchyně a ložnice. Kotvení horní šíny lze provést buď do stropu na tzn. klipsnu, nebo vyvěšením na konzolky (uchycení z boku) viz. montážní nákresy.
Délka horní šíny je až do 5m v jednom kuse, je samozřejmě možné řadit lišty za sebou. Výška lamel je do 4m dle použitého materiálu( u některých i delší). Látky jsou široké 127mm. Metrová gramáž látek závisí na jejím typu.
Stahování lamel se provádí pomocí provázku s těžítkem, naklápění pomocí nekonečného řetízku.


Rolety

Roleta klasická
moderní, cenově dostupná, s novými barvami a vzory
Využitím klasických rolet se v určitém smyslu vracíme k osvědčenému způsobu (roleta využívá předpruženého samotoče) stínění s jednoduchou konstrukcí a obsluhou. Přirozeně ovládání rolet je příjemnější a z nabídky nových vzorů si každý zákazník jistě vybere svého "favorita".

Roleta s řetízkem
komfortní, flexibilní, cenově výhodná
Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a také plastové nosiče. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.
Plisse
Plissé je moderním řešením mnoha problematických prostor, které je třeba zastínit. Je ideálním řešením do zimních zahrad, kde umožňuje použít stejnou technologii na klasická okna a balkónové dveře a stejně tak na šikminy, trojúhelníková prosklení či střešní dílce.Velice zajímavá je i možnost, kdy lze na jednom skle umístit zároveň noční(100% kryvou) a denní látku(částečně světlo propouštějící). Tato možnost je většinou využívána u střešních oken.


Japonské posuvné stěny

Tento typ zastínění je možné použít i pro velké plochy, plnohodnotně nahrazuje klasické záclony. Široké pásy látky se se stahují ke straně pomocí tyčky. Velký výběr látek zatemňujících i propouštějících světlo, také druhy s designovým potiskem.


 


 

Stínící technika Velux- pro střešní okna
VYROBENO PRO PERFEKTNÍ SOULAD

Každé střešní okno je vybaveno zabudovanými úchytkami, na které se montují originální dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Stačí si jen vybrat některý ze široké škály doplňků a barev a doplňek na střešní okno namontovat. Když zvolíte originální doplňky Velux, můžete si být jisti jejich dokonalým souladem, protože jsou vyrobeny na milimetr přesně.

Zcela zatemňující roleta Siesta(roleta s vodítky, vnější strana thermo)
Zastiňující roleta RHL/RFL (stínící roleta s vodítky nebo 3 páry upevňovacích háčků)
Plisovaná roleta FHL/FML( dekorativní roleta s vodítky)Žaluzie PAL/PML (žaluzie s vodítky)
Markýza MHL/MAL(vnější zastínění před teplem, nebrání výhledu ven)
Předokenní roleta(úplné zatemnění, chrání okno a poskytuje výbornou tepelnou izolaci)
Síť proti hmyzu ZIL(shrnovací síň navinutá v horní hliníkové liště)